Wirtualna Asystentka Sosnowiec

Prowadzisz firmę i odbieranie telefonów zajmuje ci zbyt wiele czasu? Przez ciągłe rozmowy nie możesz się skupić na tym co ważne i wydajność twojej pracy maleje? Szukasz rozwiązania, które będzie elastyczne, profesjonalne i nie drogie? Jeśli tak, to wirtualna asystentka Sosnowiec jest odpowiednim wyborem.

Dlaczego wirtualna asystentka Sosnowiec to dobry wybór

Wyobraź sobie że masz osobistą sekretarkę, która odbiera wszystkie firmowe rozmowy telefoniczne. Sprawdza kto dzwoni, umawia spotkania, udziela podstawowych informacji i dopiero kiedy to konieczne, łączy rozmowy do ciebie. To olbrzymia oszczędność czasu, ponieważ nie tracisz go na rozmowy z przedstawicielami handlowymi i nie musisz odpowiadać na te same, powtarzające się pytania. Oczywiście dla twojej firmy zatrudnienie sekretarki wiązać się może z wysokim kosztem. Na szczęście nie musisz go ponosić, bo jest alternatywa – wirtualna asystentka Sosnowiec. To propozycja dla wszystkich, którzy cenią swój czas i pieniądze. 

Co to jest wirtualna asystentka Sosnowiec

Kto będzie odbierał telefony do twojej firmy? Jedna z kilkunastu profesjonalnych sekretarek tworzących zespół Już Łączę. Pracują one w biurze w Sosnowcu, w którym znajduje się nowoczesne call center. Każda z wirtualnych asystentek ma do dyspozycji wygodne stanowisko pracy z telefonem i komputerem. To w nim znajdują się wszystkie informacje na temat obsługiwanych przez nią firm, być może również twojej. Wirtualna asystentka Sosnowiec będzie przyjmować wszystkie rozmowy telefoniczne, które automatycznie są przekierowane na numer call center. Osoba dzwoniąca niczego nie zauważa i jest przekonana, że telefon odbiera jeden z twoich pracowników. Jeżeli sytuacja tego wymaga, wirtualna asystentka Sosnowiec może przekierować rozmowę na twój prywatny telefon.

Jakie usługi oferuje wirtualna asystentka Sosnowiec?

Sam decydujesz o tym, jaki jest zakres usług twojej wirtualnej sekretarki. Czy ma to być tylko odbieranie rozmów, umawianie spotkać, rejestracja zamówień lub wizyt lub też udzielanie informacji zgodnie z przygotowaną przez ciebie rozpiską – ofertą, cennikiem, terminarzem itp. Wirtualna sekretarka pracuje w godzinach od 8 do 18, co pokrywa się z czasem pracy większości firm. Kiedy Ty zajmujesz się zarabianiem pieniędzy, rozmowy telefoniczne do twojej firmy odbiera asystentka. Na koniec dnia lub po każdej takiej rozmowie możesz być o niej informowany – mailem lub smsem. Dowiesz się kto i w jakiej sprawie do ciebie dzwonił oraz co odpowiedziała mu wirtualna asystentka Sosnowiec.

Dla kogo wirtualna asystentka w Sosnowcu?

Z usług wirtualne asystentki może, a wręcz powinien korzystać każdy przedsiębiorca. Niezależnie czy dopiero otwierasz swoją działalność czy prowadzisz ją od dłuższego czasu, na pewno zdajesz sobie sprawę że twój czas jest deficytowy. Nie chcesz go tracić na czynności, które są proste i z powodzeniem możesz je delegować innym osobom. Do takich należy odbieranie rozmów telefonicznych. Nasze sekretarki są w tym świetne, a ponadto dbają o profesjonalny wizerunek twojej firmy i dobre relacje z klientami.